Skip to content
MedNews.cz
  • Zpravodaj
    • Všechna Témata
    • Aktuálně
    • Prevence a léčba
    • Děti a mateřství
    • České zdravotnictví
    • Sex a intimní zdraví
    • Výzkumy a studie
  • Akce
  • Kontakt
  • Vstup pro odborníky
České zdravotnictví

Nemocnici Kyjov vyprší příští rok stavební povolení na rekonstrukci…

  • 5 srpna, 2022
  • by andrlovak1

O rekonstrukci se mluví už mnoho let, stále na ni ale nejsou peníze. Porodnice vznikla v padesátých letech minulého století. „Technický stav je tristní, co se týče vnitřních rozvodů. Prostory jsou neodpovídající. Potřebujeme zrekonstruovat hlavně operační sály a dětské oddělení. Není možná izolace maminek a je nedostatek sociálních zařízení. Mezi pokoji jsou kovové přepážky se skleněnými výplněmi,“ vyjmenovala Neničková.

 

Podle ní by rekonstrukce objektu mohla zvýšit počet porodů v nemocnici. Dříve byl i na 1800, nyní je zhruba poloviční. „Jsme jediná porodnice v okrese. Další jsou v kraji v Břeclavi a ve Vyškově nebo v Brně,“ dodala Neničková.

 

Projektová dokumentace je z roku 2016. „Stavební povolení asi není možné prodloužit, ale je potřeba aktualizovat projektovou dokumentaci a požádat o nové, nebo pokud chce nemocnice pořizovat novou dokumentaci, musí mít souhlas rady,“ uvedl Šmerda. Podle něj by bylo dobré dokumentaci aktualizovat a stavbu připravit. „O nedobrém stavu jsem informoval hejtmana (Jana Grolicha) i radu. Podobné požadavky ale mají všechny nemocnice a není v možnostech kraje všechny tyto požadavky uspokojit,“ zdůraznil Šmerda.

 

V minulosti se počítalo s investicí kolem 360 milionů korun, ale s ohledem na nárůst cen stavebních materiálů se podle Šmerdy nyní náklady pohybují kolem 800 milionů korun.

 

Nemocnice Kyjov má asi 1100 zaměstnanců a je spádovou oblastí zhruba pro 150.000 lidí. Je jednou z devíti nemocnic zřizovaných krajem. Další jsou v Hodoníně, Vyškově, Znojmě, Břeclavi, Ivančicích, Letovicích, Tišnově a Hustopečích.

 

České zdravotnictví

Fakultní nemocnice Brno zrekonstruovala psychiatrii za 680 milionů

  • 27 května, 2022
  • by andrlovak1

Otevření se kromě Kašpárka a ředitele nemocnice Iva Rovného zúčastnil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) a senátor Roman Kraus (ODS), který nemocnici v minulosti vedl. „Stavba je něco, co jsem netušil, že se může podařit. Pracovali jsme na tom dlouho a chtěl bych poděkovat hlavně personálu a pacientům, že to zvládli. Rekonstrukce byla za provozu a mnohokrát jsme provoz museli měnit v souvislosti s rekonstrukcí i s covidem,“ uvedl Kašpárek. Podle něj rekonstrukce zlidštila prostor. „Měli jsme dříve pokoje pro čtyři až šest lůžek bez sociálního zázemí. Nyní máme pokoje dvoulůžkové s vlastním zázemím a s možností výstupu na čerstvý vzduch,“ řekl Kašpárek.

 

Budova psychiatrie je z roku 1965 a postupně se stala nevyhovující. Základní myšlenkou bylo ponechat v co největší míře stávající pavilon G a rozšířit jej o dvojici nízkopodlažních budov, které vytvářejí zavřená atria. Díky pracím vzniklo podle nemocnice moderní a humánnější prostředí pro pacienty, které nabízí více možností terapeutických přístupů. Práce na budově skončily na přelomu roku, donedávna se ještě pracovalo na zahradě nebo hřišti. Náklady téměř půl miliardou pokryla dotace z Evropské unie, kolem 130 milionů bylo ze státního rozpočtu a asi 50 milionů na vybavení dala nemocnice.

 

Klinika má na šesti lůžkových odděleních 109 lůžek. Po rekonstrukci se rozšířil prostor ambulancí a také se zlepšily služby. Podle Kašpárka přibylo Centrum duševního zdraví, které nabízí zázemí pro terénní péči o pacienty v domácím prostředí. Vznikl i ambulantní program pro terapii pro pacienty s hraniční poruchou osobnosti. Zvětšily se i prostory pro ergoterapeutické dílny, kam patří například kuchyň.

České zdravotnictví

Benešovská nemocnice dokončila rekonstrukci patologicko-anatomického oddělení

  • 2 května, 2022
  • by andrlovak1

Na oddělení jsou nové rozvody vody a elektřiny, podlahy i nábytek. Obnovou prošla i laboratorní část, celá budova má novou vzduchotechniku. Po dobu rekonstrukce fungovaly laboratoře v provizorních prostorách.

 

„Nyní máme daleko lepší pracovní podmínky, ať už se jedná o sociální zázemí či laboratoře a pitevnu. Také díky nové vzduchotechnice pracujeme v bezpečnějším prostředí, jelikož používáme chemické látky,“ uvedla primářka patologicko-anatomického oddělení Barbora Prchlíková.

 

Podle technického ředitele nemocnice Jana Kolbaby byl pavilon patologie již vybydlený a nesplňoval ani platnou legislativu. Stavbaři v přízemí vybudovali místnost, v níž se mohou pozůstalí rozloučit se zemřelými. Kolbaba podotkl, že pietní místnost je v dnešní době již standardem.

 

Benešovská nemocnice má spádovou oblast se 120.000 obyvateli, v turistické sezoně je to až čtvrt milionu lidí. Poskytuje péči pacientům z Benešovska, z Votic, Vlašimi, Sedlčan, Sázavy a jejich okolí a z okresů Praha-východ, Praha-západ a Tábor.

 

České zdravotnictví

FN Olomouc zrekonstruovala radiologickou kliniku, pořídila nové přístroje

  • 23 března, 202223 března, 2022
  • by andrlovak1

„Radiologie patří v moderním zdravotnictví ke klíčovým oborům, bez nějž se neobejde současná medicína v celém svém širokém spektru od perinatologie až po soudní lékařství. Modernizací a rozšířením přístrojového vybavení naší radiologické kliniky a odpovídající úpravou prostor jejího sídla jsme udělali další velký krok k zajištění špičkové péče pro naše pacienty v podmínkách 21. století,“ uvedl Havlík.

 

S pomocí dotací nemocnice do zrekonstruované radiologické kliniky pořídila moderní magnetickou rezonanci, dva CT přístroje a jeden rentgenový přístroj. Ze svých peněz pak koupila nový angiografický přístroj pro pracoviště intervenční radiologie. Například nový přístroj magnetické rezonance má vyšší intenzitu magnetického pole. Díky tomu zobrazuje i drobnější struktury lidských tkání. U běžných vyšetření pak zkracuje dobu jejich trvání. „Snímky získané pomocí magnetické rezonance poskytují nejlepší rozlišení měkkých tkání ze všech zobrazovacích metod,“ podotkl mluvčí FN Olomouc Adam Fritscher.

 

FN Olomouc je šestou největší nemocnicí v ČR. Zařízení má pět desítek pracovišť, bezmála 1200 lůžek a 4226 zdravotnických i nezdravotnických zaměstnanců. Ročně je ve FN Olomouc hospitalizováno zhruba 55.000 pacientů a lékaři provedou 22.000 operací.

Děti a mateřství

Havířovská nemocnice chystá rekonstrukci gynekologicko-porodnického oddělení

  • 29 prosince, 2021
  • by andrlovak1

„Čeká nás generální rekonstrukce gynekologicko-porodnického oddělení. Zhruba před deseti dny jsme dostali vyrozumění o tom, že je pro nás připravena dotace. Jsme připraveni a v současné době vyhlašujeme veřejnou zakázku na dodávku stavby. Pokud všechno půjde dobře, předpokládáme, že v dubnu nebo květnu by mohly začít stavební práce,“ uvedl Baránek. Dodal, že nemocnice byla postavena před 50 lety a její zázemí tak už neodpovídá dnešním trendům.

 

Při rekonstrukci se vybourá celá chodba, všechny zdi a postaví se vše znovu, aby pokoje splňovaly nejnovější standardy, řekl Baránek. Podle ředitele nemocnice Norberta Schellonga tak na oddělení, podobně jako v pražské Bulovce, vzniknou rodinné apartmány. Peníze na modernizaci oddělení nemocnice získala z programu React-EU. Evropský program vznikl na podporu zdravotnických zařízení v souvislosti s pandemií koronaviru a k posílení kapacit ve zdravotnictví.

 

Na porodní oddělení se podle Baránka navíc v krátké době přidá další porodní box, náklady na úpravy budou několik set tisíc korun. Důvodem je zvýšený zájem rodiček o porod v havířovské nemocnici, která už letos v listopadu překonala hranici 1000 porodů, což se jí naposledy povedlo v roce 1994.

 

Podle primáře gynekologicko-porodnického oddělení Michala Mrózka nemocnice dlouhodobě usiluje o změnu přístupu k rodičkám. Vyhledávat ji tak například začaly ženy ze Slovenska, kterých letos v Havířově rodilo zhruba 50 až 60. Ve zdravotnickém zařízení své dítě přivedlo na svět i několik matek z Polska. Z celkového počtu rodiček podle primáře zhruba třetina nepochází z oblasti Karvinska.

 

Přístup nemocnice k rodičkám

„Snažíme se o to, aby rodička a její partner, případně dula, byli našimi partnery při porodu. Nesnažíme se direktivně nařídit, jak má vše probíhat, ale dle možností i zdravotního stavu vybereme optimální postup po dohodě s maminkou,“ doplnil primář. V porodnici lze rodit například i do porodní vany. V Havířově se tak děje u zhruba deseti procent porodů, což je podle primáře vysoký počet. Letos se v nemocnicí narodilo 1106 dětí, před lety býval průměr 600 až 700 porodů, loni jich tady provedli 886.

 

Podle primáře dětského a novorozeneckého oddělení Hynka Canibala se nemocnice také velmi soustřeďuje na to, aby novorozenci nebyli oddělování od svých matek. „Snažíme se o nulovou separaci, to je nejpodstatnější. Po porodu je dítě nejen hodinu či dvě, ale 24 hodin trvale s matkou. Nekoupeme děti, to byla zpočátku velká změna, že se dítě dvě hodiny po porodu nevezme a celé se nevypucuje, třeba se teď koupe až třetí den. Takže se u nás podporuje nulová separace, bonding, zkrátka je to podpora všech těchto věcí, které mají obrovský význam pro následnou laktaci a vůbec vztah maminky a novorozeného dítěte,“ doplnil Canibal.

Prevence a léčba

Centrum duševního zdraví v Pardubicích je po půlroční rekonstrukci

  • 13 prosince, 2021
  • by andrlovak1

Centrum v Bělehradské ulici provozuje organizace Péče o duševní zdraví. Pomáhá lidem s duševním onemocněním, jako je schizofrenie či těžké chronické deprese. Klienti tam mohou trávit volný čas. Volně přístupné je centrum v úterý odpoledne a pátek dopoledne, v ostatní časy ve všedních dnech po domluvě s personálem.

 

„Vzhledem k tomu, že se zařízení rozrostlo o zdravotnický personál a hlavně výrazně navýšilo počty klientů, bylo nutné kapacitně navýšit i prostory střediska,“ řekl náměstek primátora Jakub Rychtecký (ČSSD).

 

Jsou tam nové kanceláře, konzultační místnosti i ordinace psychiatra, také denní centrum, kam mohou klienti přijít, setkávat se s ostatními a v případě potřeby se i umýt a vyprat si oblečení.

 

Komunikace s klienty je důležitá

Pracovníci s klienty řeší léčbu diagnostikovaného onemocnění i osobní rozvoj, budování sebedůvěry, navazování vztahů, návrat k volnočasovým a pracovním aktivitám. Tým spolupracuje také s blízkým okolím klientů, jeho lékaři či dalšími odborníky a institucemi, uvedl vedoucí střediska Artem Vartanyan.

 

„Nabízíme klientovi podporu v místě, kde se cítí bezpečně, ideálně doma. Tak, aby nemusel být hned hospitalizován v nemocnici či jiném zařízení. V kontaktu s ním můžeme být i několikrát denně, kontakt nepřerušujeme ani v době jeho hospitalizace,“ uvedl sociální pracovník centra Jan Rybička.

 

Pardubice podporují centrum dotacemi na letošní a příští rok dostane celkem 621.200 korun. Na rekonstrukci radnice dala 1,5 milionu korun. Zřízení center duševního zdraví vychází ze Strategie reformy psychiatrické péče a jejich cílem je začlenění lidí s dlouhodobým duševním onemocněním do běžného života. Pardubické centrum vzniklo v roce 2019.

Aktuálně

Plzeňský kraj připravuje rekonstrukce svých tří nemocnic zhruba za…

  • 14 října, 202120 října, 2021
  • by andrlovak1

V Plané na Tachovsku, kde jako v jednom ze dvou okresů v zemi chybí už přes 20 let nemocnice, chce postavit zdravotnické zařízení. Současný objekt následné a rehabilitační péče je podle šéfa představenstva krajských nemocnic Jaroslava Šímy mimo město v budově bývalého konventu. Jeho rekonstrukce by byla drahá a náročná, uvedl. Nemocnice vznikne v širším centra. Umožní rozšíření počtu lůžek následné, rehabilitační i zdravotnické péče o polovinu na 150. Součástí bude heliport a výjezdové stanovištěm krajské záchranné služby.

„Potřebujeme rozšířit péči v regionu, hlavně ambulantní,“ řekl Šíma. Nově tam bude také poliklinika s gynekologií, urologií, dětským, zubním, kožním a oddělením zobrazovacích metod, výhledově jednodenní chirurgie. Je hotová studie proveditelnosti. „Město musí upravit územní plán, v řešení je převod pozemku z Pozemkového fondu na kraj a příprava soutěže na projekt,“ uvedl. Náklady se odhadují na 500 milionů korun, záleží však na aktuální situaci na stavebním trhu.

V Rokycanské nemocnici, která nikdy neprošla významnější rekonstrukcí, už kraj v soutěži vybral projektanta, firmu Siebert+Talaš. „Cílem je kompletní pětietapová modernizace včetně dispozičního řešení všech pracovišť, která zvýší kvalitu, rozsah i dostupnost péče. Bude nutná přístavba ambulantního i lůžkového traktu,“ řekl Šíma. Do konce roku bude projekt 1. a 2. etapy a stavební povolení. Náklady se odhadují na 500 milionů Kč, první ambulantní část má stát 210 milionů a začne po rozhodnutí kraje. Podle náměstka hejtmanky Pavla Karpíška (ODS) se letos začne stavět parkoviště, budovy příští rok.

Nukleární medicína

Klatovská nemocnice, největší ze šesti zdravotnických zařízení kraje, kde bude od ledna sídlo Centra sdílených služeb pro všechny nemocnice, má studii na dostavbu dalšího pavilonu, který bude propojen s monoblokem za 1,4 miliardy Kč dostavěným v roce 2012. „Do nové budovy SO07 se přemístí oddělení, která jsou v původních budovách, třeba následná péče, nukleární medicína, DIOP a další,“ řekl Šíma. Centrální nákup připravuje soutěž na projektanta stavby až za půl miliardy korun. Kraj by ji chtěl podle Karpíška zahájit v roce 2023. Příští rok má vzniknout nový pavilon dialýzy za 40 milionů Kč na místě nevyužívané spalovny a garáží. Kapacita lůžek se zvýší ze 17 na 20. Počet pacientů roste a tato centra jsou jen v Klatovech a Plzni.

Podle Karpíška se připravují modernizace urgentních příjmů ve Stodě, Domažlicích, Klatovech a Rokycanech za desítky milionů, kraj už má přislíbené dotace. Ve Stodě se plánuje rekonstrukce oddělení následné péče, multioborová JIP a modernizace ubytovny, v Domažlicích modernizace kuchyně a nová kotelna. Diskutuje se o stavbě psychiatrie v Klatovech.

Kraj chce využít na všechny stavby dotace. Počítá s evropským programem IROP 2, jehož podmínky by měly být známé do poloviny příštího roku. Ministerstvo pro místní rozvoj chystá podporu regionálních nemocnic a EU slíbila subvence do příhraničních oblastí.

Aktuálně

V Chomutovské nemocnici začala stavba nového pavilonu za 834…

  • 30 září, 202120 října, 2021
  • by andrlovak1

O stavbu nového pavilonu usilovala nemocnice několik let. „Chomutov se ocitne konečně v třetím tisíciletí. Bude to velmi příznivé pro pacienty, protože tu emergentní péči budou mít na jednom místě, nyní je to rozházeno po všech budovách. Bude to velmi přívětivé i pro záchrannou službu, kdy konečně budeme mít styčný bod, kam můžeme přivést svého pacienta,“ řekla ČTK ředitelka zdravotní péče chomutovské nemocnice Irena Voříšková. Nový moderní pavilon může podle ní přilákat také nový personál. V nemocnici totiž na některých odděleních chybí lékaři i sestry.

V areálu nemocnice vybuduje stavební firma samostatně stojící objekt, který bude napojen na stávající pavilon C i D. Postaven bude na místě bývalé jídelny, která přijde zbourat. V nové budově vznikne pět ambulancí, rentgen, pět centrálních operačních sálů, centrální sterilizace a po deseti lůžkách na jednotce intenzivní péče i na anesteziologickém a resuscitačním oddělení.

S dokončením nového pavilonu se počítá koncem roku 2023. Z celkových nákladů má 150 milionů korun pokrýt dotace z programu REACT-EU. Krajská zdravotní ji dostane až po kolaudaci. Investici do dostavby pokryje zatím společnost z úvěru 2,2 miliardy korun a vlastních peněz.

Chirurgie a ortopedie

Páteřní nemocnice je spádová zhruba pro 90.000 obyvatel Chomutova a okolí. V budoucnu ji nicméně čeká další rozvoj. Aktuálně se podle ředitelky pracuje na studii generelu nemocnice, která zahrnuje například výstavbu chirurgických či ortopedických oddělení.

Kromě chomutovské nemocnice se staví nové pavilony v kraji také v Děčíně a Ústí nad Labem. Stavbu schválilo minulé vedení Ústeckého kraje a Krajské zdravotní, uskutečnila se také soutěž na dodavatele. V Ústí se začalo stavět ještě před posledními krajskými volbami, po volbách měly začít stavby v Děčíně a Chomutově. Mezitím se vyměnilo vedení kraje i KZ, které investice zastavilo. Tehdy KZ uvedla, že důvodem je to, že nejsou zajištěny finanční prostředky na tyto záměry. V Děčíně se nakonec začalo se stavbou na začátku tohoto týdne.

Celkově by měla Krajská zdravotní dostat zhruba 1,5 miliardy korun, o něž žádala z programu REACT-EU na sedm projektů v nemocnicích na severu Čech.

 

Aktuálně

Příbramská nemocnice opravila oddělení neurologie

  • 31 srpna, 2021
  • by andrlovak1

„Pro personál i pacienty se jedná o obrovský posun v komfortu. Neurologie byla ještě před několika měsíci covidová jednotka a bylo pro nás velmi těžké, rozhodnout se pro uzavření a rekonstrukci,“ uvedl ředitel nemocnice Stanislav Holobrada.

Na moderně vybaveném lůžkovém oddělení je 11 pokojů, z nichž dva mohou fungovat jako nadstandardní. Celková kapacita je 20 lůžek. Zlepšilo se hlavně zázemí pro pacienty. Díky dispozičním úpravám má oddělení nově také vyšetřovnu sono, denní místnost propojenou se sesternou nebo plnohodnotnou čisticí místnost. Komfort na oddělení zvyšuje i nová vzduchotechnická jednotka.

České zdravotnictví

Do Lužické nemocnice v Rumburku chce Ústecký kraj investovat 700…

  • 9 srpna, 2021
  • by andrlovak1

„Předpokládáme investici zhruba 700 milionů korun, což bude sice jedna z největších krajských investic za naše volební období, ale dlouho opomíjený Šluknovský výběžek si prostě zaslouží moderní nemocnici,“ uvedl radní pro investice a majetek Tomáš Rieger (ODS). Doplnil, že nemocnici využívají nejen místní, ale také chataři či turisté, kteří do oblasti jezdí.

Přestože ekonomická situace Ústeckého kraje není podle radního pro finance Jana Růžičky (ODS) ideální, peníze je kraj připraven na modernizaci i rekonstrukci nemocnice uvolnit, hledat je bude i jinde. „Budeme se snažit maximalizovat cizí zdroje, aby to krajský rozpočet zatížilo co nejméně,“ uvedl Růžička s tím, že namísto tří areálů bude nemocnice fungovat v jednom komplexu. „Není možné tříštit cenný personál mezi nemocnici, Podhájí a Polikliniku. Vše bude v jednom areálu nemocnice a nepotřebné budovy se prodají,“ řekl.

Nemocnici koupil loni Ústecký kraj od insolvenční správkyně za 63 milionů korun. Od ledna 2021 ji spravovala Krajská majetková. Začátkem prázdnin přešla pod Krajskou zdravotní. Lužická nemocnice podala žádost o dotaci z programu REACT-EU. Žádala o dotaci 150 milionů korun na stavbu urgentního příjmu a návazných pracovišť. „Modernizace nemocnice v Rumburku proběhne v řádu několika let,“ dodal Růžička.

Navigace pro příspěvky

1 2
ŽIVOTNÍ STYL U PACIENTŮ S PSYCHÓZAMI

ŽIVOTNÍ STYL U PACIENTŮ S PSYCHÓZAMI

více
Pokud máte zájem o zveřejnění vašeho článku na portálu MedNews, můžete jej zaslat na e-mail:
redakce@mednews.cz

Kalendář akcí

Únor

Březen 2023

Duben
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
27
28
29
30
31
1
2
Březen

26

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Březen

27

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Březen

28

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Březen

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Březen

30

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Březen

31

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

1

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
3
4
5
6
7
8
9
Duben

2

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

3

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

4

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

5

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

6

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

7

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

8

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
10
11
12
13
14
15
16
Duben

9

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

10

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

11

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

12

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

13

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

14

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

15

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
17
18
19
20
21
22
23
Duben

16

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

17

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

18

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

19

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

20

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

21

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

22

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
24
25
26
27
28
29
30
Duben

23

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

24

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

25

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

26

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

27

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

28

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
Duben

29

6:00 am - 9:00 pm

Konference pro zdravotníky

Václavské náměstí 36
1
2
3
4
5
6
7
Přidat akci

Newsletter

Zajímají vás pravidelné informace ze světa zdravotnictví a životního stylu? Vyplňte vaši e-mailovou adresu a my vám budeme posílat výběr toho nejzajímavějšího.

Vyplněním e-mailové adresy a odesláním souhlasím s GDPR.

  • RSS
  • GDPR
Kontakt: MedNews, spol. s.r.o.
V Háji 1214/13, 170 00 Praha 7
Tel.: +420 604 992 595
E-mail: redakce@mednews.cz
Copyright © 2020
MedNews.cz
All Rights Reserved
Created by CRS