Smějeme se (s) Bulovce!

Autor: redakce | Zpravodaj | 19. 1. 2012

Jedna soutěž se už pomalu blíží ke svému konci (tj. fotosoutěž „Bulovka kam se podíváš“ ), proto je nejvyšší čas vás upozornit na další, připravovanou soutěž, tentokrát s názvem „Smějeme se (s) Bulovce
O významu a přínosu smíchu pro naše zdraví asi nikdo nepochybuje, proto je celkem logické, že nemocnici by se smích neměl vyhýbat. A proč nezačít rovnou u sebe a podívat se na sebe s lehkou nadsázkou?

Takže, smysl soutěže „Smějeme se (s) Bulovce“ je sesbírat kreslené či malované vtipy (samozřejmě autorské, nikoliv okopírované z časopisu nebo stažené z webu!), které se s humorem dívají na život v nemocnici, nejlépe však ušité na míru Nemocnici Na Bulovce. Pozor však na tu velmi tenkou hranici, kdy vtip už není vtipný! Ale to určitě každý vycítí sám…

Vtipy posílejte na martin.salek@bulovka.cz. Postupně je budeme uveřejňovat na facebookové stránce Nemocnice Na Bulovce. Od jednoho autora lze přijmout do soutěže i více vtipů.

Soutěž SMĚJEME SE (S) BULOVCE začíná 1.2.2012 (avizujeme to dřív, ať má každý čas na přípravu :O) a končí 29.2.2012. Porota poté vyhodnotí došlé vtipy a jak jinak, nejvtipnější vyhrává! Bude se také přihlížet k tomu, jak vtipy baví veřejnost, to znamená k počtu „lajků“.

Autor vítězného vtipu získá originální lahev červeného vína BULLENAUJOLAIS NOUVEAU cuvée suché (roč. 2009).

Pro lepší pochopení zadání soutěže ukázka možného soutěžního vtipu (jde samozřejmě o nesoutěžící vtip)

 

Martin Šalek
tiskový mluvčí
602 316 908