Vyberte stránku

Praha, 8. března 2019 (VašeČočky.cz) – Abyste byli trendy, nemusíte nutně měnit dvakrát ročně celý šatník. Pokud jde o oblečení, držte se svého stylu a oblíbených kousků, a namísto toho si vyhrajte s doplňky. V nadcházející sezóně to budou hlavně sluneční brýle. Stylistka e-shopu VašeČočky.cz Markéta Navrátilová představuje 5 trendů z přehlídkových mol, ve kterých letos zabodujete na pláži i na Instagramu 🙂

M ódní návrháři zpravidla nešetří extravagantními nápady, to ale neznamená, že musíte chodit v brýlích ve tvaru srdíček, trojúhelníků a motýlích křídel nebo s obroučkami posetými flitry. Trendy slouží hlavně pro inspiraci a tu je možné využít i v daleko nositelnějších modelech. Velký výběr slunečních brýlí od světoznámých značek podle nejnovějších trendů najdete na eshopu VašeČočky.cz.

Shield

Letošní trendy střídají retro s futuristickým vzhledem. Do druhé kategorie patří i takzvané “shield” brýle neboli štíty, které připomínají brýle svářečské.

Brýle jako štít, Ray Ban 2350 Kč

Jsou z jednoho kusu skla a poskytují nejlepší ochranu před sluníčkem, protože zakryjí větší část obličeje.

Unisex brýle se zrcadlovými skly, Ray Ban 3385 Kč

Kočky

A teď něco z retro soudku. Takzvaný “cat eye” tvar brýlí ve stylu 50. let zdůrazní lícní kosti a protáhne obličej.

Kočičí brýle jako z retro seriálu,Vogue, 2608 Kč

Podle toho, co se objevovalo na přehlídkových molech, budou letos trendy zejména velmi malé a ostře vykrojené “kočky”.

Dámské bledě modré brýle Ray Ban, 3356 Kč

Červené obroučky

Vyměňte v létě rudou rtěnku za rudé obroučky. V horkém počasí je to praktičtější varianta, budete v souladu s aktuálními trendy a vašemu looku dodáte přesně tu elegantní tečku, o kterou by se jinak postarala rtěnka. Jestli budou skla ladit s obroučkou, to už je na vás.

Dámské brýle se skly se zrcadlovým efektem Vogue, 2394 Kč

Více...  Corriere della Sera: Jak docílit konzumace zdravějšího jídla

Super úzké

Nefandíte zrovna oversized brýlím? Vyzkoušejte, jestli vám bude sedět letošní lehce futuristický  trend horizontálně zúžených obroučků. Nezáleží ani tak, jestli půjde o obdélníky, trojúhelníky nebo jiný tvar. Prostě čím užší, tím lepší.

Dámské super úzké brýle s šedými tónovanými skly Prada, 7 303 Kč

Žlutá skla

Žlutá je jednou z nejpopulárnějších barev této sezóny. A dívat se na svět skrz žlutá skla je, jako kdyby svítilo každý den slunce. Takže kromě toho, že ve žlutých sklech budete letos trendy, dost možná vám zaručí i lepší náladu 

Unisex brýle se žlutými tónovanými skly s polarizační úpravou, Meller 1065 Kč

„Dříve, než zakoupíte trendy sluneční brýle, ujistěte se, že vybraná barva a tvar sluší vašemu obličeji,” radí stylistka z VašeČočky.cz.

Průvodce výběrem slunečních brýlí podle tvaru obličeje najdete zde: https://www.dropbox.com/s/h0lln0z96z3m1gd/TZ_VaseCockycz_vyber_slunecnich_bryli.docx?dl=0

 


O VašeČočky.cz

VašeČočky.cz jsou největší český e-shop s kontaktními čočkami. Vybírat zde můžete z nejširší nabídky kontaktních čoček ve střední Evropě. V sortimentu najdete všechny druhy dioptrických i barevných čoček od oblíbených značek jako Acuvue, SoftLens, PureVision a desítek dalších. Na jednom místě mohou nositelé kontaktních čoček nakoupit také veškeré příslušenství od roztoků, očních kapek až po sluneční brýle.

E-shop s ročním obratem 700 mil. Kč působí v 15 evropských zemích.

www.vasecocky.cz