Profesionálové v oboru zdravotnického vybavení spojili síly

Autor: redakce | Zpravodaj | 1. 4. 2014

Královéhradecký kraj – Úroveň péče o české pacienty v léčebných zařízeních se posune opět dopředu. Česká republika se totiž zařadila do skupiny 70 zemí, kde bude mít zastoupení špičkový výrobce stretcherů, vyšetřovacích lehátek a odběrových křesel nejvyšší kvality – francouzská značka PROMOTAL. Výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku se po dlouhém jednání stala společnost PROMA REHA z České Skalice, která patří ke světové špičce ve výrobě nemocničních lůžek a nábytku.

„Jednání byla velmi náročná, přesto jsme rádi, že jsme výhradní zastoupení pro nejluxusnější řadu nemocničních produktů získali. Kvalita všech produktů je na nejvyšší světové úrovni. Například v sousedním Německu nebo ve Francii jsou tato lehátka a stretchery standardem pro privátní nemocniční zařízení. Poskytují velké výhody nejen pro pacienty, ale i pro personál, který díky tomuto vybavení může velmi snadno polohovat pacienty a zároveň je šetrně a rychle transportovat“ komentuje porovnání s Českou republikou Radek Jakubský, jednatel společnosti PROMA REHA.

Rozšíření segmentu je významným krokem pro komfort českých pacientů

Lůžka a další nábytek společnosti PROMA REHA slouží v mnoha českých i zahraničních zařízeních. Speciální nemocniční produkty nejvyšší kvality vyrábí rodinná firma z Východních Čech pro více jak
55 zemí z celého světa, specializuje se převážně na lůžka pro všechna nemocniční i pečovatelská zařízení, víceúčelové a transportní vozíky a další nábytek pro pacienty i personál. Přiřazením luxusní řady výrobků rozšiřuje společnost portfolio svých produktů o nový segment, který, jak doufá, zvýší úroveň péče mnoha českých a slovenských zařízení.

 

Kontakt: Radek Jakubský, Jednatel/ CEO
 tel. +420 775 776 111, e-mail: radek.jakubsky@promareha.cz