Nemocnice Na Bulovce dnes otevřela detašované pracoviště Dermatovenerologické kliniky v Thomayerově nemocnici

Autor: redakce | Zpravodaj | 1. 10. 2012

Dva dny v týdnu mohou od dnešního dne pacienti využívat dermatovenerologické pracoviště přímo v areálu Thomayerovy nemocnice.  Lékaři zde poskytnou základní ambulatní péči, při složitějších onemocněních pak bude pacientům nabídnuta možnost léčby či hospitalizace v rámci Dermatovenerologické kliniky Nemocnice Na Bulovce, pod kterou detašované pracoviště v Thomayerově nemocnice spadá. Během prvního dne provozu využilo této služby osm pacientů.

 

„Naší přítomností v Thomayerově nemocnici rozšiřujeme tamní nabídku, dermatovenerolog totiž zde už několik měsíců chyběl. Zároveň tím pomáháme pacientům z přirozené spádové oblasti  nemocnice v Krči a pochopitelně umožňujeme další péči u nás, v Nemocnici Na Bulovce,“   sdělila primářka Dermatovenerologické kliniky 2. LF UK a Nemocnice Na Bulovce MUDr. Naděžda Vojáčková.

 

Detašované pracoviště v Thomayerově nemocnici se nachází v přízemí budovy A1 a ordinační hodiny jsou zde v úterý od 7 do 15,30 a ve čtvrtek od 11,30 do 15,30. Pro pacienty je zde připravena jedna lékařka a jedna sestra. Z přístrojového vybavení mají k dispozici ruční dermatoskop. Objednat se na detašované pracoviště lze buď přímo u sestry nebo na telefonu 26108 2322, ale také osobně na Dermatovenerologické klinice v areálu Nemocnice Na Bulovce  nebo na telefonu 26608 2237. 

 

Martin Šalek
tiskový mluvčí
Nemocnice Na Bulovce
602 316 908